Ferforje Modelleri Ve İndirimli Fiyat Kampanyaları

Bünyesinde Mimari Sanat  Atölyesi bulunduran firmamızın iç mimar ve tasarımcılardan oluşan ekibi sizin için mekanlarınızın mimari konseptine uygun yapınıza değer katan ve özgün tasarımlar oluşturarak klasik ferforjenin yakalayamadığı modern ve şık imalatlar gerçekleştiriyoruz.

 

Neden Farklı Çalışıyoruz :

Her iş gibi demircilik de profesyonelce yapıldığı zaman ortaya kaliteli ve uzun yıllar sorun çıkartmadan ve hiçbir bakım istemeden kullanabileceğiniz ve en önemlisi sağlam yapılar ortaya çıkmaktadır.Bir usta size ancak kataloglardaki ürünleri sunabilir profesyonel bir ekibin imalat skalası ise tasarım ekibinin ve sizin hayal gücünüz kadar geniştir.

 

Neleri Farklı Yapıyoruz?

Kaynak ve kesim işlemlerini uluslararası standartlara göre TSE kaynak prosedürlerine uygun olarak yapıyoruz.Bu sayede uzun yıllar geçse de kaynaklarda kopma ve kırılmalar nedeniyle sorun yaşamıyorsunuz.

Korozyona(paslanma) karşı koruma konusunda her imalatımızı kumlama işleminden sonra TSE ve CE belgeli epoksi astar ve son kat boyalar ile doğru micron kalınlıklarında  boyayarak paslanma (korozyon) sorunlarının önüne geçiyoruz.

Montaj aşamasında montaj yapılacak zemini inceleyerek ve monte edilecek malzemenin statik yüküne uygun bağlantı aparatları üretiyoruz.Ürettiğimiz bağlantı aparatlarını sertifikalı ve test raporları bulunan kimyasal veya mekanik dübeller ile sabitliyoruz.

Problemleri inovatif yöntemler ve mühendislik bilgisi ile çözüyoruz.

Dış Mekan ürünleri olarak bilinen ferforjeler  artık iç mekan mimari çalışmalarında ve kamusal alan dekoratif çalışmalarda da oldukça yaygın olarak kullanılmaya başlamıştır.

Bahçelievler Bölgesinde Ferforje Hizmeti Vermekteyiz…

bahçelievler, bahçelievler ferforje, bahçelievler ferforje işleri, bahçelievler ferforjeci, ferforje bahçelievler, bahçelievler ferforje firması, bahçelievler ferforje imalatı,

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir